Amanda

Teledysk, który nie wiem, czy powstałby w Polsce. U Amandy Palmer prawie niewinny. Ale już słyszę te okrzyki oburzenia :)7 myśli nt. „Amanda

 1. ciemna

  Mówiłam, że różne „utfory” będę komentować tylko, jak wywołają we mnie silniejsze emocje. No cóż. Amanda Palmer zdecydowanie nie jest my favourite. No nie podoba mi się i tyle.

  Tylko czemu okrzyki oburzenia, bo nie rozumiem? Klip jak klip, są i mroczniejsze, i paskudniejsze, zarówno w wymowie, jak i w sferze wizualnej.

 2. Królowa Nocy

  wpis sugeruje że na teledysku jakieś „Bóg wie co”, sodomia i gomoria, a tu przez pierwsze 2 minuty nuda, po 3. minucie kilka osób się całuje i tyle. nic nie widzę w tym gorszącego. tekstu całego nie zrozumiałam, ale też nie dosłyszałam tam żadnych wielkich bezeceństw. za to w Polsce hitem sezonu była piosenka ze słowami „będę Cię brał w aucie”, a głosy oburzenia się nie podniosły. demonizujesz, Luco. dużo bardziej wyuzdane teledyski powstają i w naszym kraju.

 3. Stryker®

  Nie kumam co takiego specjalnego w tym teledysku.. jestem w stanie wskazać 10 bardziej „drastycznych” w tym kilka polskich.

 4. Królowa Nocy

  LeMa zamknęli jak i wiele innych knajp na Starym, bo mieszkańcom się nie podobały wrzaski pijaków i rzyganie im pod drzwi. oraz głośne imprezy. myślę że przede wszystkim taki był powód. a nie dlatego, że był to klub „branżowy”, jak to się mówi. btw, polecam lekturę: http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,95190,6022875,Szczesliwa_lesbijka_w_Warszawie.html?as=1&ias=2&startsz=x chciałam Ci pokazać ten artykuł wczoraj w gazecie papierowej, ale nie miałam kiedy ;)

 5. Luca

  Stryker: nie jestem mocna w polskich teledyskach, to fakt. Znasz taki, który w podobnie luzacki sposób pokazuje gejów, przebierańców i innych dandysów o nieokreślonej płci i orientacji? Pokaż!

 6. afekt

  Już jakiś czas temu uświadomiłem sobie, że dla mnie, Ty masz głos Amandy. Ty nim śpiewasz i jeszcze trochę i uznam, że to Twój zespół… Tak silne mam czasem skojarzenia.

Możliwość komentowania jest wyłączona.