Sklep odnarodzin.pl – odradzam

Jak wiecie, w sierpniu kupiłam pas ciążowy na Allegro. Nabyłam go od użytkowniczki biala992, która okazała się reprezentować sklep odnarodzin.pl. Szukałam w internecie informacji o rozmiarach i zdawało się, że będzie ok. Okazał się o wiele za duży, a że producent nie ma mniejszych, sprzedawca zgodził się wymienić mi na pas innej firmy. I git, tylko że nie do końca.

Nowy pas był tańszy od starego, więc sklep zaproponował, żebym wybrała coś w brakującej kwocie. Niestety ich sklep internetowy jest o kant tyłka potłuc (cholernie ciężko znaleźć coś wg. rozmiaru i jeszcze żeby było zdjęcie) i po godzinie dałam sobie spokój. Poprosiłam o zwrot na konto.

Nowy towar dostałam bardzo szybko, a zwrotu nie było, nie było, nie było… Wysłałam kilka maili w pustkę, zadzwoniłam, natknęłam się na urlop jedynej kompetentnej osoby, zadzwoniłam ponownie, poproszono mnie o maila, wysłałam, odpisano, że już nazajutrz wszystko wyjaśnią. To było 2.10. Tydzień później dostałam przelew, ale na mniejszą kwotę (tak, uwzględniłam koszty wysyłki). Kolejne maile w pustkę, telefonu nikt nie odbiera.

Podsumowując: bardzo odradzam.

EDIT:
Kwotę chyba jednak ja źle policzyłam, a oni dobrze. Ale reszta, niestety, pozostaje w mocy :/