Mężczyzna idealny

„Mężczyzna idealny. Takie coś jednej kobiecie kiedyś się przyśniło i po przebudzeniu wybuchnęła głośnym i żałosnym szlochem.
Opowiedziała sen przyjaciółkom. Też się popłakały”.

Joanna Chmielewska*

Znam otóż takiego jednego. Siedzicie? To uwaga.

Przystojny, uprzejmy i piekielnie inteligentny. Doskonały fachowiec w swoim zawodzie i jednocześnie profesjonalny trener fitness. Pracowity; sportowiec, biega maratony, wspina się po górach. Po trzydziestce, ciało młodego boga, skóra dwudziestolatka. W garniturze wygląda, jakby się w nim urodził. Okej, niewysoki, ale wierzcie mi, że Matka Natura zrekompensowała nie tylko w rozmiarze mózgu.

Bez nałogów, bez alergii, bez chorób przewlekłych, cholera, nie ma nawet syndromu DDA czy DDR. Sprząta, robi zakupy, gotuje doskonale i bardzo chętnie. Potrafi skomplementować, dobrać idealny prezent (z opakowaniem!), docenia ładną kieckę i inne babskie starania.

Jak wybierze restaurację, to klękajcie, narody; jak wybierze wino, to jeszcze lepiej. Kiedy spędza z tobą czas, poświęca ci 100 % uwagi. Oczytany i osłuchany. Inteligencja emocjonalna w pakiecie. Wierny, ciepły, czuły. Gentleman i feminista. Dyplomatyczny, gdy trzeba. Stanowczy, gdy sytuacja tego wymaga. Z fantazją, wesoły i pełen energii.

Jeśli to przeczyta, to pewnie ledwo się w tym opisie rozpozna, gdyż, oczywiście, jest również skromny.

Naturalnie, że ma chłopaka. Zapłaczcie razem ze mną.

P.S. Panowie, zawsze można dążyć do ideału!

*Cytuję z pamięci, być może niedokładnie.

6 myśli nt. „Mężczyzna idealny

  1. Alquana

    Problem w tym, że kiedy zaczynasz spędzać z takim każdy dzień, to szybko masz ochotę go obedrzeć ze skóry i wyrzucić przez okno. Idealni mężczyźni dobrzy są raz-dwa razy w miesiącu ;]

  2. siostra

    A pieluchę zmieni? Zahaftowaną pościel w środku nocy ogarnie bez marudzenia? ogarnie kilkoro dzieci choćby przez 3 godziny? Zaplanuje i ogarnie niedrogie, domowe obiady dla rodziny na cały tydzień? …itd?
    Bo jak nie to idealny jest co najwyżej z doskoku :P

Możliwość komentowania jest wyłączona.